Yhteystiedot

JÄSENTAPAAMISET

Tapaamiset maanantaisin klo 10.30 -12.00 Oulunkylän nuorisotalo Nuotassa, osoite Kylänvanhimmantie 25C, Helsinki (sisäänkäynti Työväenopiston ovesta). Tapaamisten aluksi juodaan aina pullakahvit hintaan 2 €.

Kesäkuukausina ei ole tapaamisia. Katso muut poikkeukset Tapahtumat-osiosta.

JÄSENMAKSU

Tilinumeromme on  FI33 5720 1020 4092 03 viitenumero on 2464. Jäsenmaksu vuonna 2020 on 20 €/vuosi.  

HALLITUS VUONNA 2020
 

Puheenjohtaja: Seppo Hölttä, 040 7317174, seppo.holtta8@gmail.com

Varapuheenjohtaja : Anja Väikäs, 040 7773815, anja.vaikas@gmail.com

Sihteeri ja tiedottaja: Tuulikki Lepomäki-Lahtinen 040 5921444, marlep4@saunalahti.fi

Taloudenhoitaja ja jäsenasioiden hoitaja: Anneli Koivisto, 0400 419839, anneli.koivisto@pp2.inet.fi

Kulttuurivastaava: Ritva Koivunen, 050 3395930, ritva.koivunen1@gmail.com

Jäsen: Raili Kosonen, 050 5703701

Jäsen: Pentti Pesonen, 040 8253323, pesonen.pena@gmail.com

Jäsen: Riitta Talja, 045 3594865, talja.riitta@gmail.com

Varajäsen: Marjaliisa Riikonen, 040 725 7033, marjaliisa.riikonen@wmail.fi

Varajäsen: Mirja Pietarinen mirja.a.pietarinen@gmail.com, 040 724 6813

Varajäsen: Seija Björklund, 050 3486923, seija.bjorklund@welho.com

Varajäsen: Tuula Harju, 050 5641736, tuula.harju@windowslive.com